Atletiekclub Staden

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
Welkom bij AC Staden

2014-10-18 Käthe Kollwitz vredesloop

E-mail Afdrukken PDF

 Käthe Kollwitz vredesloop te Ieper 18 oktober 2014.

De dag dat de honderd jarige oorlog herdacht werd met het “lichtfront” een mega orgnisatie die de 78km lange frontlijn met 8900 mensen met fakkels afbakende om vanaf Nieuwpoort via de ijzer,de Ieperlee, Merkem, ieper, Ploegsteert te bereiken Het werd een schitterend schouwspel.

Ook de Kathe Kollwitz vredesloop doet zeker ook terug denken aan de grote oorlog en in dit herdenkings jaar waren ook een groot aantal deelnemers naar Ieper gekomen om aan deze vredesloop deel te nemen.

Net als de avond voordien waren de weersomstandigheden uitstekend al was het voor de loopwedstrijd toch wel iets te zomers.

In deze drukke wedstrijd periodes wilden toch twee onzer atleten niet ontbreken en deden het schitterend op deze 10 mijl lange wedstrijd.

Rita Vanhoorne werd sch schitterend 2de in haar eigen categorie en 177ste algemeen 1u 20min 14sec. Ook echtgenoot Donald Calmeyn liep een goede wedstrijd en werd algemeen 314de in 90min 53sec.

Rita en Donald Proficiat

 

Henri.

 

2014-10-15 Provinciaal scholenkampioenschap

E-mail Afdrukken PDF

 Provinciaal scholen kampioenschap 15 oktonber 2014.

Traditioneel wordt in oktober de Provinciale kampioenschappen voor het secundair gehouden.

Een groot aantal scholen en grote reeksen maakten het op sommige momenten moeilijk om tot de beste positie te komen.

Op een echt cross parcours in de omgeving van het KAG in Roeselare greep dit kampioenschap plaats waar ook enkele clubleden present tekende.

Fran Debruyne werd bij de cadetten 20ste terwijl Evert Cottyn   16de werd bij de jongens.

Scholiere Jana Stubbe werd 19de terwijl Thibault Plovie   na een mooie wedstrijd prachtig 2de werd.

Alexander Lesire kwam zag en overwon bij de juniores.

Allen proficiat

 

Henri.

 

2014-10-12 Sodibrug cross Brugge

E-mail Afdrukken PDF

 Sodibrug cross in Brugge 12 oktober 2014.

Het mooie park van de koude keuken in Brugge is traditioneel the place to be voor de sodicross loop in Brugge.

Deze wedstrijd telt mee voor het cross criterium der vrije sporters.

De weergoden waren de organisatie in tegen stelling tot verleden jaar toen het een echte stormachtige herfstige regen dag was nu wel gunstig gezind.

Nu was het zeer aangenaam, om in deze bosrijke omgeving met al verkleurende bladeren die het decor nog mooier maken te genieten van een crochet maar toch als doel er een mooie uitslag te behalen en indien mogelijk er het klassement te verbeteren.

Het was een invasie in Brugge met niet minder dan 37 onzer atleten en tal van meegereisde supporters die wilden genieten van deze mooie park loop

 

Eendjes meisjes

Er werd vanaf de eerste wedstrijd een al bingo met 2 podium plaatsen en een goede bezetting en mooie prestaties van al de andere eendjes

Elise Meirlevede : 1ste                                                                     

Amelie Saint Germain : 3de

Jana Pype:8ste

Margeaux Saint Germain: 18de

Britt Noppe 19de

Tess Noppe:26ste

 

Eendjes jongens

Zoals je merkt een mooi duel voor de eerste clubatleet

Arthur Devoldere:4de

Carsten Vermote: 5de

Miel Gheysen:7de

Loic Pype: 14de

Lees meer...
 

2014-10-11 Zarren loopt

E-mail Afdrukken PDF

 Zarren loopt 11 oktober 2014.

In het parkje om en rond zaal albatros wordt ter gelegenheid van Zarren kermis deze loopwedstrijd georganiseerd.

Ook enkele leden onzer club namen er aan deel .

In de jeugdwedstrijd over 800 meter werd Julie Beernaert 2de bij de meisjes en Wiebe Denijs 6de bij de jongens.

In de jeugdwedstrijd over 1200 meter werd bij de jongens Jef Decorte 2de en Renaud Vannieuwenhuyse 5de bij de jongens

Libelia Vincke en Julie Beernaert respectievelijk 5de en 6de bij de meisjes.

Veerle Laevens werd 11de op de 3 km in 15min 44sec.

Allen proficiat

 

Henri

 

2014-10-11 Dwars door Geluwe

E-mail Afdrukken PDF

 Dwars door Geluwe 11 oktober 2014

Dwars door Geluwe is al een klassieker geworden in de baanwedstrijden .

Een aangenaam en golvend parcours met groot aantal deelnemers waaronder ook enkele club atleten die het uitstekend deden.

Bij de jeugd over 500 meter werd Britt Noppe 15de en jongere zussen Tess en Lyn respectievelijk 28ste en 31ste.

Ria Truant nam deel aan de wedstrijd over 7.3 km en werd 47ste in 40min 25sec.

De hoofdwedstrijd werd betwist over 14.3 km met een 10de plaats algemeen voor Maxim Kerremans in 50min 32sec en een 17de voor Axel Kerremans in 52min 43sec.

Maxim en Axel werden wel 1ste en 2de   in de reeks geboren 2002 tot 1994.

Dirk Cottignies werd 207de algemeen en 69ste in eigen categorie in 76min 24sec.

Allen proficiat

 

Henri

 


Pagina 1 van 5