2017-1015 Cross Ingelmunster

Cross Ingelmunster 15 oktober 2017.

Het  sportpark van Ingelmunster was de place to be voor deze 48ste editie dus een echte klassieke in het veldloop wereltje. Deze wedstrijd was tevens de 7de wedstrijd en de 3de wedstrijd van het najaar in het 31ste veldloopcriterium  der vrije sporters .Het was zomers warrm want deze 15de oktober was de warmste  15de ooit . Dus geen echt veldlopweer maar  onder de heerlijke herfstzon was het er leuk vertoeven en dit zeker ook voor de supporters die meerdere mooie wedstrijden voorgeschoteld kregen.

Ook tal onzer atleten tekenden present in hun mooi blauwe uitrrustingg.en straalden meermaals op het podium.

Het begon allemaal met een schitterende overinning van Mattis Saint Germain bij de jongens eendjes waarin Loic Pype knap 11de werd. Knappe 7de plaats bij de meisjes benjamins voor Margeaux Saint-Germain. Mooi duel bij de pupillen meisjes  bekroond met een 2de plaats voor Florence Decleir een 3de voor Amelie Saint Germain   een 8ste  voor Jana Pype en 12de voor Tisha Preyers,

Mooie 10de plaats voor Arthur Devoldere bij de pupillen jongens.

Een nieuwe podiumm plaats voor Emilie Beernaert die bij de miniemen meisjes die 3de werd .

Wat een dag voor onze cadetten meisjes die voor de 2de opeenvolgende maal het volledige Ingelmunsters   podium  mochten laten schitteren met op het hoogste schavotje Emma Syryn geflankeerd door Julie Beernaert 2de en Emma Van D’Huynslaeger op 3. Bij   de jongens cadetten liep Emiel Deprez zijn tweede wedstrijd en werd mooi 8ste en Renaud Vannieuwenhuyse knap 9de

Warre Bouckaert kwam zag en overwon op magistrale wijze  bij de scholieren waarin Niels Brabant ook sterk presteerde en met een 4de plaats nipt het podium miste .

Dames sportiva’s 2 met een prachtzege van Tanya Parmentier en  een mooi duel tussen Heidi Muyssen en Isabelle Vergote . Heidi werd 6de  Isabelle 8ste .

Veerle Laevens deed het uitstekend bij de dames sportiva’s 1 bekroond met een mooie 6de plaats.

Veteranen 1  een mooie 10de plaats voor Geert Opsommer en eveneens knap van  Gino Van D’Huynslager die 12de werd

Simon Wallican die morgens nog de halve marathon van Brugge liep  werd 8ste   bij de seniores 1 maar Maxim Kerremans mocht in deze wedstrijd als derde het podium bestijgen na een sterke wedstrijd.

In de laatste wedstrijd van de dag zorgde Sander Ampe voor een schitterende 2de plaats  bij de juniores tweelingsbroer Jarne werd mooi  5de .

Allen  sterk gepresteerd met als beloning een mooie 3de plaats in het clubclassement proficiat .

Henri.

2017-10-22 Herfstcross Dapalo

Herfstcross Dapalo Moorslede 22 oktober 2017.

Moorslede was de place to be voor deze 31ste editie van de Dapalo herfstcross . Deze wedstrijd was tevens de 8ste  wedstrijd en de 4de  wedstrijd van het najaar in het  31ste veldloopcriterium  der vrije sporters .Het was een crossweertje met af en toe zon maar ook forse regenbuien  . Het parcours was uitggetekend in een  wei , bochtrijk , gevarieerd , met niet te onderschatten  vals plat , het lange gras en zeker na het grazen van de koeien niet zo effen waardoor het veel vroeg van het voetenwerk der atleten .

Tal  onzer atleten tekenden present en deden het uitstekend waardoor we als club de derde podium haalden der clubs .

Maar individueel  was ook iedereen super. Voor Rani en Lien Sonneville was het de eerste cross  der vrije sporters en deden het prima Rani werd mooi 4de en Lien knap  26ste waarin 41 atleetjes de start namen bij de eendjes .Knappe 8ste  plaats bij de meisjes benjamins voor Margeaux Saint-Germain. Mooi duel bij de pupillen meisjes  bekroond met een 2de plaats voor Florence Decleir een 4de voor Amelie Saint Germain   en een 17de voor Tisha Preyers,Mooie 8ste plaats voor Laurens Duplacie en knappe 11de voor Arthur Devoldere bij de pupillen jongens.

Een nieuwe podium plaats voor Emilie Beernaert dit bij de miniemen meisjes na een sterke wedstrijd werd Emilie verdiend 2de . Andres Preyers legde bij  de jongens beslag op een mooie 12de plaats.

Wat een dag voor Emma Van D’Huynslaeger bij de cadetten die in de zware cross net als verleden jaar de zege kon pakken meteen haar eerste zege van het seizoen en fier mocht ze zeker zijn ,maar ook  Julie Beernaert liep sterk en werd mooi 3de ,bij   de jongens cadetten liep Emiel Deprez zijn derde  wedstrijd en werd mooi 9de .

Warre Bouckaert kwam zag en overwon opnieuw op magistrale wijze  bij de scholieren waarin Niels Brabant ook sterk presteerde en 3de werd.

Dames sportiva’s 2 met een knappe 3de plaats voor Tanya Parmentier en  een sterk voor de dag komende  Heidi Muyssen die 8ste werd en Isabelle Vergote op een mooie 11de plaats  .

Schitterende wedstrijd van Leen Vanderyze bekroond met de zege bij de dames sportiva’s 2 .

Veteranen 1  een mooie 11de plaats voor   Gino Van D’Huynslager en een opgewekte  Dirk Ally werd 13de bij de veteranen 2. Maxim Kerremans werd 3de bij de seniores 1 terwijl Simon  Wallican 7de werd , tenslotte werd Dries Saint Germain na een sterke wedstrijd 9de bij de seniores 2

Allen  sterk gepresteerd met als beloning een mooie 3de plaats in het clubclassement proficiat .

Henri.

2017-10-08 Cross Menen

Cross Menen 8 oktober 2017.

Het  park van Menen was de place to be voor deze editie van de cross van Menen . Deze wedstrijd was tevens de 6de wedstrijd en de 2de wedstrijd van het najaar in het  het 31ste veldloopcriterium  der vrije sporters . Gelukkig waren de weergoden de organisatie, atleten en toeschouwers gunstig gezind zodanig dat menn kon genieten van  mooie en spannende wedstrijden.

Ook tal onzer atleten tekenden present in hun mooi blauwe uitrrustingg.en straalden meermaals op het podiium.

Het begon allemaal met een mooie 2de plaats van Mattis Saint Germain bij de jongens eendjes waarin Loic Pype knap 5de werd. Knappe 6de plaats bij de meisjes benjamins voor Margeaux Saint-Germain.

Mooi duel bij de pupillen meisjes  bekroond met een 2de plaats voor Florence Decleir een 3de voor Amelie Saint Germain  en een 9de voor Jana Pype ,

Laurenz Duplacie werd knap 4de bij de jongens pupillen met ook een mooie 12de plaats voor Arthur Devoldere.

Een nieuwe podiumm plaats voor Emilie Beernaert die bij de miniemen meisjes 2de werd .

Wat een dag voor onze cadetten meisjes die het volledige Menense  podium  mochten llatenschitteren met op het hoogste schavotje Emma Syryn geflankeerd door Emma Van D’Huynslaeger die  2de werd en Julie Beernaert op 3. Bij   de jongens cadetten liep Emiel Deprez zijn eerste wedstrijd en werd mooi 7de

Warre Bouckaert kwam zag en overwon op magistrale wijze  bij de scholieren waarin Niels Brabant ook sterk presteerde en Warre als 2de vergezelde op  het podium.

Dames sportiva’s 2 een mooi duel tussen Heidi Muyssen en Isabelle Vergote . Heidi werd 6de  Isabelle 8ste .

Veteranen 1  een mooie 10de plaats voor Gino Van D’Huynslager.Knap van Simon Wallicam want werd vijfde  bij de seniores 1 en ook Benedikt Pype en Dries Saint Germain deden het uitstekend bij de seniores 2 , Benedikt werd 5de en Dries 6de . In de laatste wedstrijd van de dag zorgde Sander Ampe voor een schitterende zege bij de juniores.

Allen  sterk gepresteerd mooi zo

Henri.

2017-10-01 Sodicross Parkloop

Sodicross Parkloop  Brugge 1 oktober 2017.

In het prachtige decor van het  stads park de koude keuken vond de 22ste editie plaats van de  sodi- cross park loop. Deze wedstrijd was tevens de 5de wedstrijd en de 1ste wedstrijd van het najaar in het  31ste veldloopcriterium  der vrije sporters .

Gelukkig waren de weergoden de organisatie, atleten en toeschouwers beter gezind dan de weersvoorspellingen . Al was het zwaar bewolkt en een behoorlijk windig de regen bleef gelukkig achterwege en  konden in deze mooie bosrijke omgeving prachtige duellen geleverd worden .

Ook onzer atleten misten de start niet van  dit 2de deel van het seizoen en het begon allemaal met een prachtige zege van Mattis Saint Germain bij de jongens eendjes . Knappe 6de plaats bij de meisjes benjamins voor Margeaux Saint-Germain.

Mooi duel bij de pupillen meisjes  bekroond met een 2de plaats voor Florence Decleir en een 3de voor Amelie Saint Germain , Tisha Preyers werd verdienstelijk 12de .

Laurenz Duplacie werd knap 2de bij de jongens pupillen met ook een mooie 2de plaats voor Emilie Beernaert bij de miniemen meisjes terwijl Andres Preyers knap 11de werd bij de jongens . Wat een dag voor onze cadetten meisjes die het volledige sodi-cross podium bekleedden met op het hoogste schavotje Emma Syryn geflankeerd door Julie Beernaert die  2de werd en Emma Vanduynslager op 3.

 Renaud Vannieuwenhuyse  werd bij de jongens cadetten mooi 7de .

Warre Bouckaert kwam zag en overwon op magistrale wijze  bij de scholieren waarin Niels Brabant ook sterk presteerde en 3de werd.

Schitterende overwinning van Tanya Parmentier bij de dames sportiva’s 2 en een mooi duel voor de 8ste plaats tussen Heidi Muyssen en Isabelle Vergote . Heidi werd 8ste Isabelle 9de .

Knappe 7de plaats voor Veerle Laevens bij de dames sportiva’s 1 en bij de veteranen 1 ook een mooie 11de plaats voor Gino Van D’Huynslager . Knap van Simon Wallicam want werd vierde bij de seniores 1 en ook Benedikt Pype schitterde  met een 3de plaats op het podium bij de seniores 2

Allen  in dit prachtig decor sterk gepresteerd ,mooi zo

Henri.