1 Ste Martine Vandewalle memorial zondag 13 okt 2019.

2015-12-19 Slotfeest Vrije Sporters

Slotfeest Vrije Sporters  december 19 december 2015.

Traditioneel wordt op de zaterdag voor kerstmis de slotfeest avond georganiseerd naar aanleiding van het slot van het voorbije sport jaar der vrije sporters .Een puike organisatie met de huldiging  van d atleten die in het afgelopen jaar hetzij in het regelmatigheid, veldloop of piste klassement knappe prestaties hadden geleverd.

Ook voor de club is het aangenaam als vele atleten er kunnen gehuldigd worden maar ook zeker voor de atleten een mooie stimulans .

De zaal “ den bunder” in Moorslede zat opnieuw goed gevuld en ook zangeres Kim zorgde voor 2 muzikale momenten , Velen waren ook blij toen ze één of zelfs meer prijzen wonnen in de super tombola .

Hieronder een samenvatting van de knappe resultaten van onze clubatleten .

Eindstand veldloop criterium die bestond uit 8 wedstrijden

33 onzer atleten konden zich klasseren en werden dan ook gehuldigd.

Als club waren we mooi 2de na Dapalo

Meisjes eendjes

Elise Meirlevede eerst met 400 op 400 punten

Margeaux Saint Germain 6de met 212 punten

Chelsea Soenen 10de met 108 punten

Tess Noppe 16de met 57 punten

Lynn Noppe 17de met 56 punten .

Jongens eendjes

Loic Pype 6de met 139 punten

Meisjes benjamins

Florence Decleir 4de met 278 punten

Amelie Saint Germain 5de met 237 punten

Jana Pype 6de met 139 punten                             

Britt Noppe 13de met 105 punten

Jongens benjamins

Tristan Vermote 7de met 165 punten

Arthur Devoldere 8ste met 159 punten

Carsten Vermote 9de met 128 punten

Meisjes pupillen

Amelie Devoldere 6de met 222 punten

Emilie Beernaert 7de met 216 punten

Jongens pupillen

Lleyton Soenen 1ste met 395 punten

Meisjes miniemen

Emma Syryn 2de met 342 punten

Libelia Vincke 5de met 231 punten

Emma Vanduynslaeger 6de met230 punten

Julie Beernaert 9de met 170 punten .

Jongens miniemen

Renaud Vannieuwenhuyse 5de met 192 punten

Meisjes cadetten

Michelle Dewulf 1ste met 400 op 400 punten

Jongens scholieren

Sander Ampe 4de met 215 punten

Jarne Ampe 5de met 193 punten

Dames sportiva’s 1

Veerle Laevens 7de met 186 punten

Dames sportiva’s 2

Kathleen Baekelandt 4de met 233 punten

Juniores heren

Maxim Kerremans 1ste met 390 punten

Axel Kerremans 4de met 228 punten

Heren seniores 2

Dries Saint Germain   5de met 184 punten

Benedikt Pype 7de met 156 punten

Heren veteranen 1

Frank Vermote 5de met 166 punten

Gino Van D’Huynslaeger 9de met 130 punten

Bart Devoldere 17de met 75 punten

Regelmatigheid criterium die bestond uit piste, cross en baan wedstrijden met een totaal van 20 wedstrijden .

Wie minstens aan 15 wedstrijden deelnam werd in de hulde betrokken en dit waren

Met 19 wedstrijden :

Amelie Devoldere

Bart Devoldere

Met 18 wedstrijden

Chelsea Soenen

Libelia Vincke

Met 17 wedstrijden

Arthur Devoldere

Lleyton Soenen

Met 15 wedstrijden

Britt Noppe

Piste criterium

Voor het piste criterium moest men aan een aantal meetings deelnemen en werd de klassering in ieder   disciplines – spurt ,afstand en kampnummer in punten verrekend .

Diegenen die meeste punten behaalde kreeg goud, de 2de zilver en de 3de brons verder behaalde men een herinnerings medaille

Als club behaalden onze atleten 8 gouden 6 zilveren en 5 bronzen medailles en 5 een herinnnerings medaillle . Totaal werden 20 verschillende leden der club dus gehuldigd en zo werden we derde in het club klassement .

Behaalden goud

Elise Meirlevede   bij de kampnummers

Lleyton Soenen 3x goud zowel bij de spurt, afstand als de kampnummers bij de pupillen

Libelia Vincke bij de kampnummers miniemen

Els Vanherpe bij de spurtnummers seniores 1

Bart Devoldere bij de spurt en kampnummers veteranen 1

Behaalden zilver

Elise Meirlevede bij de loop nummers eendjes

Matisse Meirlevede bij de spurt en kampnummers benjamins

Amelie Devoldere bij de kampnummers pupillen

Libelia Vincke bij de spurtnummers miniemen

Jasmine Haghedooren bij de afstandsnummer dames seniores 1

Behaalden brons

Britt Noppe   bij de spurtnummers en de kampnummers benjamins

Matisse Meirlevede bij de kampnummers benjamins

Julie Beernaert bij de kampnummers miniemen

Libelia Vincke bij de afstand nummers miniemen

Bekwamen een herinnering medaille

Lynn Noppe eendjes

Tess Noppe eendjes

Chelsea Soenen eendjes

Arthur Devoldere benjamins

Emelie Beernaert pupillen

Aan allen dikke proficiat en het was opnieuw aangenaam er te kunnen bijzijn.

Henri.