1 Ste Martine Vandewalle memorial zondag 13 okt 2019.

2016-08-27 PK Vrije Sporters

PK Vrije Sporters in Roeselare 27 augustus 2016.

16 gouden 15 zilveren en 5 bronzen medailles en tal van ereplaatsen.

Door VAD Dadizele werd het provinciaal kampioenschap der vrije sporters georganiseerd.Deze wedstrijd ging door op het stedelijk sportstadion te Roeselare .

De weersomstandigheden waren tropisch maar dat belette onze atleten niet om sterke prestaties te leveren en voor de club de grootste medaille ooit te zorgen.

Ook tal van onze trainers waren aanwezig en zagen iedereen schitteren ook voor hen een beloning.

De lange succesvolle dag werd afgesloten met de aflossings kampioenschappen altijd en overal een spektakel nummer ,misschien wel het spectaculairste en spannendste in de atletiek .

De meisjes jeugd zorgde voor een schitterende apotheose door knap de 4 x 400 meter te winnen en dit met Florence Decleir, Emelie Beernaert Amelie Devoldere en Julie Beernaert.

2de plaats voor de jongens jeugdploeg met Mattis Saint Germain – Arthur Devoldere Niels Brabant en Yorben Callewaert .

3de plaats voor de dames ploeg met Astrid Ally Jasmine Haghedooren Tine Hoorelbeke en Leen Vanderyze .

Ook de heren ploeg werd derde en dit met Maxim Kerremans Davy Saint Germain Bart Devoldere en Frank Vermote .

Verder individueel

 

Goud voor

Mattis Meirlevede 80 meter eendjes

Florence Decleir 80 meter benjamins meisjes

Arthur Devoldere 80 meter en 800 meter bij de benjamins jongens

Emeli Beernaert 80 meter en 800meter pupillen

Libelia Vincke 400 meter en verspringen miniemen

Yorben Callewaert 400 meter cadetten

Niels Brabant 800 meter cadetten

Leen Vanderyze 400 meter sportiva’s dames 2

Rita Vanhoorne 400 meter en 2000 meter sportiva’s 3

Donald Calmeyn 400 meter veteranen 3

Frank Vermote 400 meter veteranen 1

Davy Saint Germain 2000 meter seniores 2

 

Zilver voor

Tibe Saint-Germain de 80 meter kuikentjes

Mattis Saint Germain 2de kogelstoten eendjes

Arthur Devoldere verspringen benjamins

Amelie Saint Germain verspringen meisjes benjamins

Julie Beernaert 400 meter 800 meter en verspringen miniemen

Niels Brabant 400 meter cadetten

Tine Hoorelbeke 400 meter   seniores 2

Davy Saint Germain 400 meter seniores 2

Astrid Ally 2000 meter   scholieren

Leen Vanderyze 2000 meter sportiva’s 2

Maim Kerremans 2000 meter   seniores 1

Donald Callmeyn 2000 meter   veteranen 3

 

Brons voor

Amelie Saint Germain   ver meisjes benjamins

Bart Devoldere verspringen veteranen 1

Emelie Beernaert kogel benjamins

Astrid Ally 400 meter scholieren

Jasmine Haghedooren seniores 1

Verder mooie ereplaatsen voor

Britt Noppe won de 2de reeks op de 80 meter benjamins en werd algemeen 4de in dezelfde wedstrijd werd Jana Pype 6de en Margeaux Saint- Germain 8ste .

Heidi Muyssen werd knap 4de op de 400 meter en 4de bij het kogelstoten dames sportiva’s 2.

Lynn Noppe werd mooi 6de bij de meisjes eendjes op de 300 meter en bij de jongens eendjes 300 meter werd Loic Pype mooi 5de .

Ook een mooie prestatie van Tess Noppe die knap 6de werd op de 80 meter bij de eendjes

Wat waren jullie allen in deze tropische omstandigheden super dus allen een echte proficiat waard.

Henri.