1 Ste Martine Vandewalle memorial zondag 13 okt 2019.

2018-08-25 PK Vrije Sporters

PK Vrije Sporters 25 augustus 2018 Roeselare
18 gouden 10 zilveren en 6 bronzen medailles.
Door VAD Dadizele werd voor de 27ste maal hun piste meeting georganiseerd en het was tevens  het provinciaal kampioenschap der vrije sporters .Deze wedstrijd ging door op het stedelijk sportstadion te Roeselare en het werd onder leiding van Francky Bettens een vlotte organisatie .
Nadat ik eerst de koninginnenrit naar de bergzone van 130 km en  1360 km had gefietst van “West-Vlaams mooiste” mocht ik in de namiddag zoveel mooi’s beleven op het stedelijk sportstadium  . Ik werd in  eerste instantie uitstekend vervangen door gelegenheid coaches Kris (Decleir) en Isabelle (Vergote ) en ook knap dat  gewezen trainsters Els (Vanherpe) was afgezakt van Gent om  de atleten bij te staan en te motiveren .


De weersomstandigheden waren behoorlijk aangenaam met toch een stevige windje . Onze atleten waren met zijn allen goed voorbereidt en uiterst gemotiveerd en  presteerden dan ook  met zijn allen bijzonder sterk. Dit  voor de ogen van tal van meegereisde ouders en supporters ,  en zagen jullie met zijn allen schitteren.
De lange succesvolle dag werd afgesloten met de aflossing kampioenschappen (4x400meter) altijd en overal een spektakel nummers ,misschien wel het spectaculairste en spannendste in de atletiek .
Het werd  een schitterende apotheose want onze 4 onze aflossings ploegen schitterden en mochten het hoogste schavotje van het podium bekleden .
Meisjes jeugd met Lana Terryn ,  Florence Decleir , Emiie Beerrnaert (de koningin vandaag want haar  4de gouden medaille) en Julie Beernaert en dit  in nieuw Provinciaal record van 5 min 02 sec 22/100 .
Meisjes en jongens gemengd  met Mattis Saint Germain , Margeaux Saint Germain , Amelie Saint Germain en Sander Terryn .
Dames en heren gemengd met Simon Wallican , Heidi Muyssen Jolien Museeuw en Christophe Terryn wonnen verassend maar schitterend deze aflossingswedstrijd.
Heren  met Emiel Deprez (voor Emiel meteen zijn eerste goud ) Yorben Callewaert , Warre Bouckaert en Niels Brabant  en dit allen scholieren dus een uiterst jonge ploeg met toekomst.
Verder individueel  
Goud voor
Lana Terryn benjamins meisjes
Mattis Saint Germain  800 meter  jongens benjamins
Florence Decleir 80 meter meisjes pupillen
Amelie Saint Germain kogelstoten meisjes pupillen
Emilie Beernaert 200 meter , 800 meter en verspringen miniemen meisjes
Julie Beernaert 400 meter meisjes cadetten
Warre Bouckaert 400 meter en de mijl  jongens scholieren
Jolien Museeuw 400 meter en mijl dames seniores 1
Heidi Muyssen verspringen dames sportiva’s 1
Christophe Terryn kogelstoten heren veteranen 1
Zilver voor
Gwenn Noppe 80 meter kuikentjes
Lana Terryn verspringen meisjes benjamins
Amelie Saint Germain 80 meter meisjes pupillen
Florence Decleir kogelstoten meisjes pupillen
Sander Terryn ver jongens miniemen
Niels Brabant  mijl  jongens scholieren
Yorben Callewaert 400 meter jongens scholieren
Warre Bouckaert kogelstoten scholieren
Julie Beernaert 800 meter meisjes scholieren
Florence Decleir 800 meter meisjes pupillen
Brons voor
Mattis  Saint Germain 80 meter en verspringen jongens  pupillen
Florence Decleir 800 meter meisjes pupillen
Benedikt Pype mijl veteranen 1
Julie Beernaert  kogelstoten  cadetten meisjes
Lotte Paesbrugghe kogelstoten juniores
Verder mooie ereplaatsen maar die net geen podium haalden
Lynn Noppe 6de op de 80  meter benjamins meisjes
Loic Pype 7de 80 meter en 5de op de 800 meter  en 8ste in verspringen jongens benjamins
Britt Noppe 10de op de 80  meter pupillen meisjes
Jana Pype 4de 80meter  , 9de op 800 meter en 4de in kogelstoten  pupillen meisjes
Amelie Saint Germain 4de op de 800 meter pupillen meisjes
Margeaux Saint Germain 8ste op de 80 meter , 8ste op de  800 meter en 8ste in kogelstoten pupillen meisjes
Sander Terryn 4de 200meter jongens miniemen
Emiel Deprez 4de op de 400meter en 4de in kogelstoten  jongens scholieren
Yorben Callewaert 5de  kogelstoten scholieren jongens
Simon Wallican 5de 400 meter 4de op de mijl en  4de in kogelstoten  seniores 1
En natuurlijk de jonge aflossingsploeg met Jana Pype , Lynn Noppe ,  Britt Noppe en Loic Pype
Alle andere uitslagen kan men terug vinden via onze site www.atletiekstaden.be link naar verenigingen dan West-Vlaamse atletiekvereniging link piste
Wat  waren jullie allen terug  super dus allen een echte proficiat waard.
Henri.