1 Ste Martine Vandewalle memorial zondag 13 okt 2019.

2018-12-22 Slotfeestavond vrije sporters

Slotfeestavond Vrije Sporters Moorslede 22 december 2018.
Na een lang en zwaar seizoen  cross seizoen der vrije sporters van  februari tot november onderbroken door het piste criterium werden ter gelegenheid van het slotfeest hulde gebracht aan de diverse laureaten. Zowel van de crossen als pistewedstrijden worden per wedstrijd volgens aankomst punten toegekend en wie het meeste punten heeft wint het criterium.
Ter gelegenheid van het 32ste veldloopseizoen had de organisatie gezorgd voor een nieuwe formule  deze maal zonder optreden van een zanger of zangeres  maar wel met welkoms drank en een frieten à vollentée met een  fricandelle . En of het gesmaakt heeft . Ook de club had nog voor een dorstlesser gezorgd en achteraf was er nog een heuse tombola .
Tiusendoor had de huldiging  plaats van de diverse klassementen . Voor het cross-criterium werden niet minder dan 31 onzer atleten in de hulde betrokken met zelfs 4 atleten op de hoogste trede van het podium.

De genomineerden waren
Meisjes benjamins Lana Teryn  1ste met zelfs maximun van 400 punten Jongens Benjamins  Mattis Saint Germain die won het criterium met 385 punten en Loic Pype werd 6de met 158 punten
Meisjes pupillen  met Florence Decleir 4de met 297 punten , Amelie Saint- Germain 5de  met 283 punten Margeaux Saint Germain 9de met 154 punten en Jana Pype 11de met 134 punten .
Jongens  pupillen met  Laurenz Duplacie 5de met 253 punten en  Arthur Devoldere 6de met 202 punten .
Miniemen meisjes met het hoogste schavotje voor Emilie Beernaert   met 385 punten
Jongens miniemen met Sander Terryn die 5de werd  met 224 punten
Cadetten meisjes  met  Emma Vanduynslager 5de met 235 punten en  Julie Beernaert 6de met 226 punten .
Jongens cadetten met Renaud Vannieuwenhuyse 4de  met 251 punten .
Jongens scholieren met Warre Bouckaert  die 1ste  met het maximun van 400 punten , Niels Brabant werd 3de met 304 punten en Emiel Deprez 5de met 217 punten . Dames seniores 1 een 3de plaats voor Jolien Museeuw met 300 punten .
Dames seniores 2 met Tanya Parmentier 2de met 290 punten , Tine Hoorelbeke 4de met 206 punten en Isabelle Vergote 5de met 193 punten .
Dames sportiva’s 1 met Isabelle Beeuwsaert 4de met 227 punten en Heidi Muyssens 9de met 163 punten.
Heren juniores met Sander Ampe 2de met 326 punten en broer Jarne 4de met 251 punten
Heren seniores 1  met Maxim Kerremans 2de met 307 punten en Simon Wallican 6de  met 172 punten .
Heren seniores 1 Davy Saint Germain 2de met 274 punten en broer Dries 3de met 225 punten .
Heren veteranen 1 met Gino Van D’Huynslager die 9de werd  met 146 punten en Bart Devoldere 16de met 74 punten .
Ook in het pistecriterium deden onze atleten het uitstekend met 15 onzer atleten die  het eindklassement behaalden en zorgden voor  28 medailles waaronder 19 gouden.
Bij de meisjes benjamins 3 maal goud voor Lana Terryn en dit in het spurt – afstands  en Kampnummer criterium .
Florence Decleir won het spurtcriterium bij de pupillen en werd ook nog 2de  in het afstandscriterium . Ook bij de pupillen won Amelie Saint Germain het kampcriterium en  werd 2de in de spurt en 3de op de afstand. Margeaux Saint Germain werd 6de in het kampen en zowel 7de in het spurt als afstandscriterium . Puppil  Arthur Devoldere haalde zowel in het spurt – afstands en kampnummer criterium de eerste plaats  en dit was ook het geval voor Emilie Beernaert bij de miniemen meisjes .
Sander Terryn werd 1ste in het kampnummer criterium bij de jongens miniemen en werd ook 3de in het spurt en 4de in het afstands criterium.
Cadette Julie Beernaert won het spurtnummer criterium en werd 3de in zowel  afstands als kampnummercriterium . Amelie Devoldere werd er zesde in het kampnummercriterium.
Jolien Musseeuw  zegevierde in het afstands criterium bij de dames senires 1 terwijl bij de seniores 2 Tanya Parmentier het spurt en het kampcriterium won .
Isabelle Beeuwsaert het afstandscriterium bij de dames sportiva’s 1 en werd 7de in het kampcriterium . Ook bij de sportiva’s 2 won Heidi Muyssens het spurtcriterium en werd 2de  bij de kampnummers .Simon Wallican won het criterium op de afstand  en werd 2de in de spurt en dit bij de seniores 1 Tenslotte  werd Bart Devoldere 2de in het spurtcriterium bij heren veteranen 1 .
Allen proficiat met deze knappe prestaties in 2018
Henri