1 Ste Martine Vandewalle memorial zondag 13 okt 2019.

2019-08-24 PK Vrije sporters

PK Vrije Sporters Roeselare 24 augustus 2019.
Super saturday voor onze atleten  met 21 gouden 13 zilveren en 6 bronzen medailles .


Door VAD Dadizele werd voor de 28ste maal hun piste meeting georganiseerd en het was tevens  het provinciaal kampioenschap der vrije sporters .Deze wedstrijd ging door op het stedelijk sportstadion te Roeselare en het werd onder leiding van Francky Bettens een vlotte organisatie .
Nadat ik eerst de koninginnenrit naar de bergzone van 132 km en  12800 km met succes had gefietst van “West-Vlaams mooiste” mocht ik in de namiddag zoveel mooi’s beleven op het stedelijk sportstadium  .
De weersomstandigheden waren zonnig en zeker voor de langste loopnummer heet.
Onze atleten waren met zijn allen uiterst gemotiveerd en  presteerden dan ook  met zijn allen bijzonder sterk , dit  voor de ogen van tal van meegereisde ouders en supporters ,  en zagen jullie met zijn allen schitteren.
De lange succesvolle dag werd afgesloten met de aflossingskampioenschapppen (4x400meter) altijd en overal  spektakel nummers ,misschien wel het spectaculairste en spannenste in de atletiek .
Het werd  een schitterende apotheose want  6 onzer aflossings ploegen schitterden en zelfs 3 ervan mochten het hoogste schavotje van het podium bekleden . Het tofste  was zeker dat in ieder van de aflossings categorieën er een ploeg was opgesteld – schitterend van jullie.

Onze winnende ploegen waren
Meisjes jeugd met Lana Terryn ,  Florence Decleir ,  Margeaux Saint Germain  en Amelie Saint  Germain en dit  in nieuw Provinciaal record van 5 min 0 sec 46/100 .
Heren  met Emiel Deprez die na een indrukwekkende  400 meter nipt de zege uit handen zag glippen  was het nu wel bingo samen met Yorben Callewaert en de tweelingsbroer Sander en Jarne Ampe voor Jarne zijn eerste provinciale titel.
Vrouwen dames ploeg met Astrid Ally , Heidi Muyssen , Leen Vanderyze en Jolien Museeuw
Verder individueel  

Goud voor
Mattis Saint Germain  800 meter  en verspringen  benjamins
Lana Terryn 800 meter pupillen
Florence Decleir 200 meter  miniemen
Amelie Saint Germain hoogspringen  miniemen
Emilie Beernaert 200 meter cadetten
Julie Beernaert 400 meter en 2000 meter  scholieren
Jolien Museeuw 2000 meter dames seniores 1
Heidi Muyssen verspringen dames sportiva’s 1
Laurenz Duplacie 200 meter en hoogspringen miniemen
Tanya Parmentier  2000 meter  seniores 2
Sander Ampe 2000 meter seniores 1
Astrid Ally 2000 meter juniores sportiva’s
Leen Vandeyze 400 meter en 2000 meter   sportiva’s 2
Yorben Callewaert 400 meter juniores

Zilver voor
Lana Terryn 60 meter en kogelstoten  pupillen
Amelie Saint Germain 200 meter miniemen
Florence Decleir 800 meter   miniemen
Christophe Terryn kogelstoten veteranen 1
Julie Beernaert hoogspringen  scholieren
Emilie Beernaert 800 meter en hoogspringen cadetten
Tanya Parmentier 400 meter  seniores 2
Astrid Ally 400 meter juniores
Jolien Museeuw 400 meter  seniores 1
Emile Deprez 400 meter scholieren
Astri Ally 400 meter juniores

Brons voor
Mattis  Saint Germain 60 meter benjamins
Jarne Ampe 400meter seniores 1
Amelie Saint Germain 800 meter miniemen
Laurenz Duplacie 800 meter miniemen
Simon Wallican 2000 meter seniores 1
Sander Terryn hoog miniemen
Sander Ampe Kogel  seniores

Verder mooie ereplaatsen maar die net geen podium haalden
Tibe Saint Germain 6de in het verspringen bij de eendjes
Loic Pype 9de 60 meter en 6de op de 800 meter    benjamins
August Heens 6de op de60 meteer 6de op de 800 meter en 7de in het verspringen benjamins
Jana Pype 4de op de 200 meter  , 4de op 800 meter miniemen
Tisha Preyers 6de 200 meter miniemen
Margeaux Saint Germain 5de  op de 60 meter en 4de kogelstoten pupillen
Sander Terryn 4de 200meter 5de opde800meter  miniemen
Sander Ampe 4de op de200meter seniores 1
Jarne Ampe 4de op de 2000m en in het kogelstoten seniores 1

En natuurlijk
de jongens  aflossingsploeg met Tibe Saint Germain August Heens  Sander Ampe en Laurenz Duplacie
De gemengde jeugdploeg met
Loic Pype , Mathis Sint Germain , Jan Pype en Emilie Beernaert
En de gemengde daùmes heren ploeg met
Julie Beernaert , Tanya Parmentier , Christophe Terryn en Simon Wallican
Allen een mooie 2de plaats

Wat  waren jullie allen terug  super net als  de zon jullie waren met zijn allen ook echt schijnende zonnekes , dus allen een echte proficiat waard .
Henri.