2016-04-30 Wervik Vrije Sporters

Wervik pistemeeting Vrije Sporters 30 april 2016.

Op het prachtige atletiek terrein van Wervik had de 3de wedstrijd plaats van het pistecriterium der vrije sporters.

Verleden jaar werd deze piste meeting afgelast wegens de extreme hitte (Natuurlijk was deze meeting dit jaar wel vroeger ).

Deze maal was het behoorlijk fris en bewolkt met behoorlijk wat wind wat het des ten onaangenamer maakte .

Onze atleten waarvan sommigen voor de eerste maal een bepaalde discipline dienden te betwisten mochten bijzonder fier zijn eens een nieuwe discipline van het atletiek te hebben kunnen doen,toch presteerde iedereen opnieuw uiterst sterk.

Meisjes eendjes werd Chelsia Soenen 2de op de 200 meter in 49sec 16/100

Benjamins meisjes Florence Decleir won de 200 meter in 34sec 66/100 en werd 2de op de 1000 meter in 4min 16sec 52/100.

Benjamins jongens Arthur Devoldere won de 200 meter in 37sec55/100, het hoogspringen met 0.85 cm en de 1000 meter in 4min 29sec 14/100. .

Pupillen meisjes daar was Emelie Beernaert onze vertegenwoordigster won het hoogspringen met 1meter 05 cm en werd 2de op de duizend meter in 3min 54sec 68/100 .Emilie wwerd ook nog 2de op de 200 meter in 33sec 90/100

Onze 3 atleten bij de miniemen meisjes deden het uitstekend Libelia Vincke won de 200 meter in 30sec 05/100, het speerwerpen met een worp van 10m93cm en de duizend meter in 3min 5sec40/100.Amelie Devoldere werd 2de in het speerwerpen met 8m08cm, 4de op 200 meter in 39sec 22/100 en 4de op duizend meter in 4min 16sec29/100.

Julie Beernaert werd 2de op de 200 meter in 32sec 92/100, Julie werd ook nog 3de   in het speerwerpen met 6m93cm en 3de op de 1000 meter in 4min 13sec 57/100.

Met Yorben Calllewaert en Niels Brabant hadden we sterke vertegenwoordigers bij de cadetten.

Yorben won de 200 meter in 27sec 23/100 en 4de in het speerwerpen met 13m26cm.

Niels werd 2de op de 1000 meter in 3min 44sec 43/100 en 3de op 200 meter in 29sec86/100

Astrid Ally zegevierde op de 1000 meter   scholieren iin 4min 08sec 988/100

Leen Vanderyse won de 200 meter bij de sportiva’s dames 2 in 37sec 40/100 en wwerd 2de op de mijlin 6min 49sec50/100.

Heidy Myssen liet zich opmerken bij de dames seniores 2 want won de 200 meter wedstrijd in 35sec 43/100 en werd 2de in het speerwerpen met 9m81cm

Allen proficiat

Henri

2016-04-23 Marke pistemeeting

Pistemeeting Marke 23 april 2016.

Op het Olympia terrein van Marke had e 2de pistemeeting plaats der vrije sporters tevens de eerste openlucht meeting.

De weersomstandigheden en zeker de temperaturen deden niet denken dat   het piste criterium een het zomerse gedeelte is van de atletiek .

Toch waren tal vooral jeugdige atleten van de partij en deden het uitstekend op de sintelpiste van het Olympia plein.

Bij de benjamns meisjes streden 3 onzer atleten waaronder   Florence Decleir die de 100 meter won in 16sec 45/100 werd 3de in het verspringen met een sprong van 2m78cm en 2de op de 800 meter in 3min 13sec 46/100.

Amelie Saint Germain werd 3de   op de 800 meter in 3min 23sec 56/100? 4de op de 100 meter in 17sec24/100 en 6de  in het verspringen met een sprong van 2m29cm. Ook zus Margaeux deed het prima met een sprong van 2m12cm  beloond met 7de plaats en werd 7de , op de 100 meter werd Margeaux 10de in 19sec 24/100 en werd 7de op de 800 meter in 3min 49sec 04/100.

Pupillen meisjes daar was Emelie Beernaert onze vertegenwoordigster deed het uitstekend met een zege in het kogelstoten met een stoot van   5m16 cm en werd ook 2de op de 100 meter in 15sec 84/100 een 2de plaats op de 100 meter in 3min 04sec 58/100 .

Libelia Vincke en Julie Beernaeert vertegenwoordigden de club bij de miniemen . Libelia won 1500 meter die ze aflegde in 6min 15sec 58/100. Julie werd 3de in 7min 06sec 06/100 .Julie werd 2de op de 200 meter in 33sec 16/100 waarin Libelia won in 29sec 45/100.. Ook een zege voor Libelia in het verspringen met 3m26cm waarin Julie ook 3de werd met een sprong van 2m66cm.

Met Yorben Calllewaert en Niels Brabant hadden we sterke vertegenwoordigers bij de cadetten.

Yorben won de 200 meter in 27sec Niels werd 3de in 29sec 58/100.Niels liep ook nog de 1500 meter en werd knap 3de in 5min 50sec 75/100 .

Onze coming woman Heidy Myssen liet zich opmerken bij de dames seniores 2 . Heidi werd 2de op de 100 meter in 34sec 14/100 , werd 3de in het kogelstoten met een stoot van 5m15cm

Allen weerom sterk gepresteerd

Henri.

2015-12-19 Slotfeest Vrije Sporters

Slotfeest Vrije Sporters  december 19 december 2015.

Traditioneel wordt op de zaterdag voor kerstmis de slotfeest avond georganiseerd naar aanleiding van het slot van het voorbije sport jaar der vrije sporters .Een puike organisatie met de huldiging  van d atleten die in het afgelopen jaar hetzij in het regelmatigheid, veldloop of piste klassement knappe prestaties hadden geleverd.

Ook voor de club is het aangenaam als vele atleten er kunnen gehuldigd worden maar ook zeker voor de atleten een mooie stimulans .

De zaal “ den bunder” in Moorslede zat opnieuw goed gevuld en ook zangeres Kim zorgde voor 2 muzikale momenten , Velen waren ook blij toen ze één of zelfs meer prijzen wonnen in de super tombola .

Hieronder een samenvatting van de knappe resultaten van onze clubatleten .

Lees meer: 2015-12-19 Slotfeest Vrije Sporters

2015-08-29 PK & PK 4X400m Vrije Sporters

PK en PK 4X400m Vrije Sporters te Roeselare 29 augustus 2015.

 

14 x goud – 12 x zilver – 6 x brons.                

Terwijl in het vogelnest in China de wereldkampioenen atletiek doorgaan en onze landgenoot Philippe Milanov zilver behaalde in het discus werpen ging in Roeselare het algemeen Provinciaal kampioenschap en Provinciaal kampioenschap aflossingen 4 x 400 meter der vrije sporters door.

Het Roeselaars atletiek terrein was van een nieuwe kunststoflaag voorzien alles straalde en rook nog nieuw door een   stralende zomerzon.

De temperraturen waren zeker voor de kortere nummers en de kampnummers ideaal te noemen misschien was het wel iets te warm voor de afstandsnummers maar de organisatoren hadden water voorzien wat voor velen toch heel aangenaam was.

Tal van wedstrijden zorgden voor een waar spektakel maar het hoogtepunt waren zeker de aflossingen waar we 2 van de 4 titels behaalden en 2 x zilver . de 4 x 400 meter bij de dames waar iedereen zich tot het uiterste had ingezet kende een spannend slot met een spurt van zowat 200 meter waar onze Krista toch begaf op 10 meter tegen een wel veel jongere atlete maar Krista had intussen wel de 400 meter en 2000 meter titel behaald wat dus ook al wat energie had gekost.

De 4 x 400 meter mannenploeg liep een schitterende 400 meter en Bart dankte echt Frank(Vermote) Frank die een millimeter spurt verloren had individueel ) -dat hij onze kleuren mocht verdedigen kon de stok als leider doorgeven , Lorenz concretiseerde en in de laatste rechte liep kon hij nog iets uitdiepen .Dan kwamen de broers Kerremans en maakten het op schitterende wijze af .

Onze jeugd jongens, bestaande uit een benjamins , pupil , miniem en cadet schitterden en ook de meisjes deden het uitstekend bekroond met een mooie 2de plaats .

Ikzelf beleefde nog eens een hoogtepunt bij de aflossingen wat ik vroeger o zo graag begeleide.

Intussen was het individueel ook al schitterend geweest   waar een aantal atleten zelfs de dubbel behaalden en Lleyton dus naar huis mocht met 3 gouden medailles.

Ook een aantal onzer atleten schitterden maar mistten het podium en dat waren Chelsia Soenen, Lynn Noppe en Tess Noppe bij de eendjes Britt Noppe , Arthur Devoldere , Carsten Vermote en Tristan Vermote bij de benjamins en Niels Brabant bij de cadetten.

Ook als trainers kunnen we dan ook heel tevreden zijn.

De volledig uitslag kan men hier bekijken op onze site met de links naar verenigingen en dan west- Vlaamse vrijetijdsvereniging

Lees meer: 2015-08-29 PK & PK 4X400m Vrije Sporters

2015-08-22 pistemeeting Staden

3de Pistemeeting Vrije Sporters te Staden en PK 100m 22 augustus 2015.

 

8X goud -- 8X zilver -- 8X brons

 

Definitieve uitslag pistemeeting staden afstand en kampnummers.

 

Definitieve uitslag PK 100m.

 

Foto's

                

Terwijl in het vogelnest in China de wereldkampioenen atletiek doorgaan ging in Staden het provinciaal kampioenschap 100 meter of het koninginnen nummer van de atletiek door met ook tal van andere atletiekdisciplines voor vrije sporters. .

Niet alleen in China was het bijzonder warm ook   Staden was een synoniem ervan wzat zerkeer voor de spurt en kampnummers ideaal is .

Het was wel zeer warm maar er stond toch behoorlijk wat wind die in het nadeel blies voor de 100 meter .

Dus het was derde maal goede maal op weergebied na een regenachtige eerste meeting en de tweede waar op einde de regen met bakken uit de hemel viel was het nu dus effenaf schitterend zomerweer. Op de talrijke foto’s genomen door onze fotograaf Dirk Ally ziet men ook vee blije gezichten .

Er was niet alleen de atletiek meeting maar tevens het voetbal tornooi van SK Staden maar door een goeie samenwerking konden beide organisaties perfect doorgaan , al waren de kleedkamers ietwat klein er kon toch gedoucht.

Het werden spannende wedstrijden en ook de finales van de 100 meter waren uiterst aangenaam om volgen zelfs bij de seniores dames   moesten 2 zilveren medailles uitgereikt worden .

45 onzer atleten namen de start en er werden door iedereen mooie resultaten behaald ook in de kamp en of afstandsnummer

De volledig uitslag kan men hier bekijken op onze site waar ook tal van foto’s kan bewonderen in de rubriek foto’s .

Op de 100 meter het koninginnen nummer van de atletiek kon menigeen zich eens vergelijken met onze gewezen ster atlete Kim Gevaert of met Jusin Bolt die op zondag weer wereldkampioen werd. Misschien worden zeker voor de jonge jeugd later hun opvolgers want sommigen mochten nu zelfs het podium betreden of werden kampioen misschien begin van een mooie atletiek carrière

Provinciale titels voor:

Meisjes eendjes :       Eliese Meirlevede

Jongens eendjes :      Korneel Stevens

Jongens benjamins:     Matisse Meirlevede  

Cadetten jongens :    Yordy Callewaert

Dames senires 1:       Els Vanherpe

Dames seniores 2:     Inez Waeyaert

Dames sportiva’s 2:   Leen Vanderyze

Heren veteranen 1:     Frank Vermote

Zilver voor:

Jongens eendjes :       Bent Winne

Benjamins meisjes:        Florence Decleir

Benjamins jongens :   Arend Vermeersch

Meisjes pupillen :      Jasmijn Noyez 
Jongens pupillen:     Lleyton Soenen

Meisjes miniemen     Liberia Vincke

Jongens scholieren:   Jarne Ampe

Dames seniores 1:       Jasmine Haghedooren

Brons voor:

Jongens eendjes :      Lennert Vermote

Jongens benjamins:   Tristan Vermote         

Meisjes miniemen:     Emma Syryn

Meisjes scholieren:     Astrid Ally

Jongens scholieren:    Sander Ampe

Dames seniores 1 :     Heidy Muyssen

Heren veteranen 1 :     Bart Devoldere

Heren veteranen 3 :   Henri Lefevere.

Verdere uitslagen onder de rubriek uitslagen op deze site

Ook in de neven wedstrijden waren er tal van overwinningen met

Lleyton Soenen   won de 600 meter bij de pupillen

Inez Waeyaert won de 1500 meter bij de dames seniores 1

Sander Ampe won de 1500 meter bij de scholieren

Donald Calmeyn won het kogelstoten bij de veteranen 3

Amelie Saint Germain won het verspringen meisjes benjamins

Libelia Vincke won het hoogspringen miniemen meisjes

Emelie Beernaert won kogelstoten pupillen meisjes

Achiel Bouttelisier won kogel pupillen jongens

Rita Vanhoorne wint de 2000 meter sportiva’s dames 3

Wouter Knockaert wint de 2000 meter bij de seniores 2

Onze sponsor Gery Pype had er ook aan gehouden om deel te nemen en werd mooi 7de bij de veteranen 2

Niet alleen de podium atleten maar iedereen die de eer van de club heeft verdedigd een dikke proficiat

Henri